GÖNÜLDEN GÖNÜLE AZİZİYE PROJESİ KALPLERİ BİRLEŞTİRİYOR

Aziziye Belediyesi tarafından başlatılan Gönülden Gönle Aziziye projesi ilçede eğitim gören öğrencilerin gözdesi oldu.Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın girişimleriyle hayata geçirilen proje, Aziziye’de; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde eğitim gören öğrencileri kapsıyor.Projeyle ilçede eğitim gören öğrencilerin öğrenimleri sırasında maddi açıdan önlerine çıkabilecek problemlerin çözümlenmesi hedefleniyor.

27.02.2019

BAŞKAN ORHAN: OMURGALI SİYASETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKIDIR

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan seçim gezilerini sürdürüyor. Gündüz saatlerinde ilçe merkezinde ziyaretlere devam eden Başkan Orhan, akşam saatlerinde ise köylerde vatandaşlarla bir araya geliyor. Başkan Orhan’a ziyaretleri sırasında AK Parti ve MHP Aziziye teşkilatı mensupları eşlik ediyor.

26.02.2019

BAŞKAN ORHAN ÖZBEK VE AŞAĞI YENİCE’DE

Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan ilçedeki ziyaretlerine devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı mahalle statüsündeki köyleri de gezen Orhan, dün akşam Özbek ve Aşağı Yenice Mahallelerini ziyaret etti. Belediye tarafından yapılan hizmetleri yerine gezen Orhan, muhtarlardan bilgiler aldı.

24.02.2019

BAŞKAN ORHAN: CUMHUR İTTİFAKI İSTİKRAR VE GÜVENİN ADRESİDİR

BAŞKAN ORHAN: CUMHUR İTTİFAKI İSTİKRAR VE GÜVENİN ADRESİDİRBAŞKAN ORHAN ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYORAZİZİYE ESNAFINDAN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEKAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçedeki esnafı ziyaret ederek Cumhur ittifakı için destek istedi.Çeşitli meslek gruplarının yanı sıra ilçe esnafıyla da her fırsatta bir araya gelen Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Ilıca ve Dadaşkent’te faaliyet gösteren ticari işletmeleri ziyaret ediyor.İlçede haftanın belirli günlerinde iki farklı yerleşim yerinde kurulan halk pazarlarına giderek pazar esnafıyla yakından ilgilenen Orhan; genç, yaşlı hemen her kesimin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

21.02.2019

AZİZİYE SKM AÇILDI

AK Parti’nin yerel seçimlere dek çalışmalarının yürütüleceği Aziziye Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı. Açılışa AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Sekmen ve Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan katıldı. Aziziye Seçim Koordinasyon merkezi düzenlenen törenle açıldı.

21.02.2019

BAŞKAN ORHAN’A MİNİK SÜRPRİZ

Anaokulu öğrencileri Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ı makamında ziyaret ederek sürpriz yaptılar. Minik öğrenciler beraberinde getirdikleri ay ve yıldız figüründen oluşan buket çiçeği Başkan Orhan’a takdim ettiler. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Başkan Orhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

18.02.2019

BAŞKAN ORHAN KÖYLERE ÇIKARMA YAPTI

BAŞKAN ORHAN KÖYLERE ÇIKARMA YAPTI Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçeye bağlı mahallere ziyaretler düzenliyor. Başkan Orhan, 69 mahalle statüsündeki köyü bulunan ilçede, AK Parti ve MHP teşkilatlarıyla birlikte vatandaşlarla bir araya geliyor. Yaşlıları evlerinde ziyaret ederek hayır dualarını alan Orhan, hastalarla da yakından ilgileniyor.

14.02.2019

AZİZİYE'DE SEÇİM ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Aziziye Belediye Başkanı ve AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart Yerel Seçimleri manifestosunu açıklaması ve AK Parti aday tanıtım toplantısının ardından sahaya inen Başkan Orhan, seçim çalışmalarına ilçedeki resmi ve özel kuruluşları ziyaret ederek başladı.İlçe esnafını ziyaret ederek görüş ve önerileri dinleyen Başkan Orhan, ev toplantılarıyla da vatandaşlarla bir araya geliyor.

11.02.2019

AZİZİYE’NİN NÜFUSU ARTMAYA DEVAM ETTİ

AZİZİYE’NİN NÜFUSU ARTMAYA DEVAM ETTİTÜİK 2018 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarını açıkladı. Erzurum’un 2018 yılı nüfusu 767 bin 848 kişi olarak kaydedildi.3 merkez ilçeden biri olan Aziziye’nin nüfusu 2017 yılında 59 bin 309 iken 2018 yılındaki nüfus sayımında 2 bin 980 kişi artarak 62 bin 289 olarak tespit edildi.

04.02.2019

HAVALİMANINDA RÜYA GİBİ KARŞILAMA

HAVALİMANINDA KARŞILAMA COŞKUSUBELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUHAMMED CEVDET ORHAN’A COŞKULU KARŞILAMACumhur İttifakı’nın Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan’ı havalimanında coşkulu bir kalabalık karşıladı.AK Parti'nin Ankara’da yaptığı 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı'nın ardından Erzurum’a dönen AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, partililer ve vatandaşlar tarafından havalimanında coşkuyla karşılandı.Çiçeklerle karşılanan Orhan, vatandaşların, ‘Aziziye seninle gurur duyuyor ‘tezahüratları eşliğinde seçim otobüsüne bindi.

01.02.2019