BAŞKAN ORHAN. TÜRKİYE'NİN AK PARTİ İLE YÜKSELİŞİNE HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLUYORUZ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye Teşkilatı’nın düzenlediği AK Parti Aziziye Ilıca Mahalle Başkanlığı yönetim kurulu toplantısına katıldı. Akşam saatlerinde mahalle başkanlık binasında partililerle bir araya gelen Başkan Orhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti 6. Kongresi’nde açıkladığı AK Parti Seçim Manifestosu’na değindi.

07.05.2018

FETÖ'YE DEĞİL MİLLETE HİZMET VERECEK

17-25 Aralık süreci öncesi FETÖ terör örgütüne ait dershane artık halka hizmet edecek. Aziziye Belediyesi’nin tadilatını, çevre düzenlemesini ve kurslarına malzeme teminini gerçekleştirdiği Aziziye Halk Eğitim Müdürlüğü yeni binası yapılan törenle hizmete açıldı. Açılışa: Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mevlüt Doğan, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçedeki resmi ve özel kurumların amirleri, muhtarlar ve çok sayıda kursiyer katıldı.

04.05.2018

BAŞKAN ORHAN: ESNAFIMIZ GÖZ BEBEĞİMİZDİR

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan her fırsatta ilçe esnafını ziyaret ediyor, vatandaşlarla istişarelerde bulunuyor. Organize Sanayi Bölgesi esnafını ziyaret eden Başkan Orhan, esnafların taleplerini dinledi. Başkan Orhan:Türkiye ekonomisinin iyi ve dayanıklı olmasının en önemli nedeninin işletme ve işletmecilerin kurumsallığında yattığını söyledi.

02.05.2018

BAŞKAN ORHAN KIRŞEHİR'DE DÜZENLENEN SİYASET AKADEMİSİNDE DERS VERDİ

AK Parti, Kırşehir’de siyaset akademisi düzenledi. AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı tarafından tertiplenen program, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. “Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” sloganıyla düzenlenen programın konuğu Türkiye’nin seçilmiş en genç belediye başkanı Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ve Avukat Abdurrahman Alp Beyaz oldu.

01.05.2018

AZİZİYE BELEDİYESİ EVLİLİK OKULU İLK MEZUNLARINI VERDİ

Aziziye Belediyesi tarafından düzenlenen Evlilik Okulu’nda eğitimlere katılan 20 yeni evli çift düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Aziziye Belediyesi tarafından aile kurumunun sağlıklı ve huzurlu bir şekilde idamesini sağlayarak, toplumun sağlam temeller üzerine kurulmasını hedefleyen Evlilik Okulu sona erdi.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Rahime Beder Şen, Çalışma Hayatı Uzmanı Tarkan Zengin ve Eğitimci Ülkü Nur Zengin’in eğitim verdikleri program, 4 oturum halinde 2 gün süreyle devam etti.

30.04.2018

AZİZİYELİ GENÇLER ECDADIN İZİNDE

Aziziye Belediyesi, “Biz Anadoluyuz Projesi” kapsamında 62 öğrenci ve 4 öğretmeni Bursa’ya gönderdi. Sosyal sorumluluk projelerinden adından sıkça söz ettiren Aziziye Belediyesi, Aziziye Kaymakamlığı ile birlikte ilçede yaşayan; şehit ve gazi çocuğu öğrenciler, fakir ailelerin çocuk öğrencileri ile il dışına hiç çıkmamış 15 yaş ve altı çocuklardan oluşan kafileyi gezi amacıyla Bursa’ya gönderdi. Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Erzurum Havalimanı’na giderek öğrencilerle bir araya geldi ve yapacakları yolculuk öncesi yanlarında oldu.

26.04.2018

AZİZİYE'DE ASFALT SEFERBERLİĞİ

Aziziye Belediyesi ilkbaharın gelmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına hız verdi. Termal Turizm Merkez Yol Yapım ve Sanat İnşaatı projesi kapsamında yürütülen asfalt kaplama ve kaldırım yapımı çalışmaları Ilıca’da başladı. Aziziye Belediyesi’nin Erzurum Valiliği Yatırım, İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ile yürüttüğü projeyle Ilıca’yı çevre yoluna bağlayan Termal Caddesi’nde 4 bin ton asfalt kaplama ve 2 km uzunluğunda kaldırım yapım çalışması gerçekleştirilecek.

24.04.2018

BAŞKAN ORHAN'DAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Orhan mesajında şu görüşlere yer verdi: ”Aziz Milletimiz; vatanın dört bir yanının işgal edildiği ve yok olmanın eşiğine geldiğimiz bir noktada, tüm imkânlarını seferber ederek işgallere ve bölünmeye karşı dimdik durmuş, bugün de olduğu gibi dünyaya varlığını Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni (TBBM) kurarak kanıtlamıştır” Başkan Orhan:” Yüce Türk Milleti Cumhuriyetin kurulmasında gösterdiği azim ve gayretin örneklerini günümüzde de aynı inanç ve azimle sergilemektedir. 15 Temmuz günü Aziz Milletimizin her evladı Ulubatlı Hasan, Sütçü İmam ve Nene Hatun olmuş, bir an bile tereddüt etmeden sokaklara inerek alçak Fetullahçı Terör Örgütü'nün hain darbe girişimine karşı göğsünü siper etmiştir.

22.04.2018

KARAKALE'DE FİDANLAR ŞEHİTLER İÇİN YEŞERECEK

Türkiye'de en yüksek rakımlı büyükşehir olan Erzurum'da orman varlığını artırmak için Vali Seyfettin Azizoğlu öncülüğünde başlatılan ve 8 milyon fidanın toprakla buluşturulması hedeflenen proje kapsamında bin fidan dikildi.   Vali Azizoğlu öncülüğünde başlatılan ağaçlandırma projesinin ilk ayağı için yetiştirilen bin fidanın toprakla buluşturulması için Aziziye ilçesi Karakale Mahallesi'nde fidan dikme etkinliği yapıldı.   Etkinliğe, Azizoğlu'nun yanı sıra 9.

18.04.2018

AZİZİYE BELEDİYE MECLİSİ ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTI

Aziziye Belediye’sinin Adalet ve Kalkınma Partisi meclis üyeleri Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’nin grup toplantısına katıldı. Aziziye Belediyesi’nin AK Partili Meclis üyeleri Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın öncülüğünde yaptıkları Ankara ziyaretlerinde TBMM'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, başkanlığında gerçekleşen AK Parti grup toplantısına da katıldılar. Burada Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinleyen meclis üyeleri, Erzurum Milletvekillerini tek tek ziyaret ederek temaslarda bulundular.

17.04.2018