BAŞKAN ORHAN ERZURUM TİCARET BORSASI'NI ZİYARET ETTİ

Erzurum Ticaret Borsası (ETB) Başkanlığına seçilen Hakan Oral ve yönetimine ziyaretler sürüyor. , Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan beraberinde Aziziye Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Akarsu, Hüseyin Bekmez ve Mustafa Kahveci, geçtiğimiz günlerde yapılan Erzurum Ticaret Borsası seçimleri sonrası göreve gelen Hakan Oral ve yönetimini ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Başkan Orhan, Erzurum Ticaret Borsası’nın şehrin hayat kaynaklarından olan nadide kurumlar arasında yerini aldığını ve böylesine güzide bir kurumun emin ellerde olduğunu söyledi.

16.04.2018

AZİZİYE BELEDİYESİ KANDİL SİMİDİ DAĞITTI

Aziziye Belediyesi ilçedeki kurum ve kuruluşların yanı sıra Cuma namazı sonrası camilerde kandil simidi dağıttı. Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçe merkezinde bulunan Merkez Camii’nde Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet ederek kandillerini kutladı ve kandil simidi ikram etti. Amaçlarının kandilin ruhuna ve hassasiyetine uygun olarak ilçede yaşayan vatandaşlara kandil simidi ikramında bulunmak olduğunu söyleyen Başkan Orhan,” Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan kandil simitleri ilçemizin her köşesinde vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere gönderildi.

13.04.2018

AZİZİYE'DE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan istişare ve değerlendirme toplantılarını sürdürüyor. AK Parti Aziziye Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Aziziye İlçe Teşkilatı ve AK Parti İlçe Koordinatörlüğünün katıldığı toplantıya Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan başkanlık yaptı. Toplantıda son 4 yıllık hizmet döneminde gerçekleştirilen projeler ve gelecektı yapılmasın hedeflenen çalışmalar görüşüldü.

13.04.2018

BERBER VE KUAFÖRLER ÇANAKKALE YOLUNDA

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Erzurum Berberler ve Kuaförler Odası yönetimi ve üyelerini Çanakkale’ye uğurladı. Tarihi bilincin yaşatılması ve artırılması amacıyla Erzurum Berberler ve Kuaförler odasınca düzenlenen etkinlikte 2 otobüslük kafile bugün sabah yola çıktı. Gezi hakkında bir açıklama yapan Erzurum Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Naci Çetin,” Esnafımızla uzun bir süredir ecdadımızın bu cennet vatan için kanlarını ve canlarını feda ettiği toprakları gezmek ve o ruhu bir nebze olsun yaşamak istiyorduk.

12.04.2018

AZİZİYE EKİBİNDEN BAŞKAN MEHMET EMİN ÖZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan beraberinde belediye meclis üyeleriyle, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Partinin Yakutiye’deki hizmet binasında gerçekleşen ziyaret sırasında bir konuşma yapan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan,” İl Başkanımız Mehmet Emin Öz bey, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen AK Parti Erzurum İl Başkanlığı 6. Kongresi’nde bu mukaddes davanın Erzurum’daki lideri olmaya seçildi ve başarıyla sürdürdüğü görevine devam etti.

11.04.2018

AZİZİYE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETTİ

Aziziye Belediyesi yeni aldığı araç ve iş makineleriyle araç filosunu daha da güçlendirdi. Aziziye Belediyesi ilçe merkezinde olduğu gibi sorumluluğunda bulunan mahalle statüsündeki köylere de kaliteli ve hızlı hizmet götürebilmek için araç filosunu büyüttü. Ilıca Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri Müdürlüğü şantiyesinde gerçekleştirilen tanıtım töreninde kurban kesimi ve birlikte yapılan duaların ardından 20 yeni araç hizmete girdi.

11.04.2018

BAŞKAN ORHAN AZİZİYE'DE YENİ AÇILAN İŞ YERLERİNİ ZİYARETİ ETTİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan her fırsatta ilçedeki esnafı ziyaret ederek istişarelerde bulunuyor. İlçede yeni açılan iş yerlerini ziyaret eden Başkan Orhan, hayırlı ve berereketli kazanç dileklerini esnafları bizzat ziyaret ederek bildiriyor. Geziler sırasında vatandaşlarla da sohbet edip görüş ve önerilerini alan Başkan Orhan, istişare kültürü içerisinde karar aldıklarını ve yapacakları hizmetleri bu doğrultuda gerçekleştirdiklerini söyledi.

10.04.2018

16 NİSAN HALK OYLAMASI SONRASI TOPLUM VE SİYASET PANELİ

Aziziye Belediyesi ile TÜGVA Erzurum Temsilciği, 16 Nisan Halk Oylaması Sonrası Toplum ve Siyaset konulu panel düzenledi. Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi Mavi Salon’da düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Siirt Milletvekili Prof. Dr.

09.04.2018

AK PARTİ AZİZİYE İLÇE KADIN KOLLARI 5. OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

AK Parti Aziziye İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Aziziye Belediyesi Nikah Salonu'nda gerçekleşti. Aziziyeli kadınların yoğun ilgi gösterdiği kongreye AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof.

09.04.2018

BAŞKAN ORHAN AK GENÇLİKLE BULUŞTU

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın düzenlediği gençlik kampına katıldı. AK Partili gençlerle bir araya gelen Başkan Orhan, Türkiye'nin seçilmiş en genç belediye başkanı olarak tecrübelerini aktardı. Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nde gerçekleşen kamp programında gençlere yönelik birbirinden farklı eğitim programları yer alıyor.

09.04.2018