AZİZİYE'DE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan istişare ve değerlendirme toplantılarını sürdürüyor. AK Parti Aziziye Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Aziziye İlçe Teşkilatı ve AK Parti İlçe Koordinatörlüğünün katıldığı toplantıya Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan başkanlık yaptı. Toplantıda son 4 yıllık hizmet döneminde gerçekleştirilen projeler ve gelecektı yapılmasın hedeflenen çalışmalar görüşüldü.

13.04.2018

BERBER VE KUAFÖRLER ÇANAKKALE YOLUNDA

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Erzurum Berberler ve Kuaförler Odası yönetimi ve üyelerini Çanakkale’ye uğurladı. Tarihi bilincin yaşatılması ve artırılması amacıyla Erzurum Berberler ve Kuaförler odasınca düzenlenen etkinlikte 2 otobüslük kafile bugün sabah yola çıktı. Gezi hakkında bir açıklama yapan Erzurum Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Naci Çetin,” Esnafımızla uzun bir süredir ecdadımızın bu cennet vatan için kanlarını ve canlarını feda ettiği toprakları gezmek ve o ruhu bir nebze olsun yaşamak istiyorduk.

12.04.2018

AZİZİYE EKİBİNDEN BAŞKAN MEHMET EMİN ÖZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan beraberinde belediye meclis üyeleriyle, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Partinin Yakutiye’deki hizmet binasında gerçekleşen ziyaret sırasında bir konuşma yapan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan,” İl Başkanımız Mehmet Emin Öz bey, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen AK Parti Erzurum İl Başkanlığı 6. Kongresi’nde bu mukaddes davanın Erzurum’daki lideri olmaya seçildi ve başarıyla sürdürdüğü görevine devam etti.

11.04.2018

AZİZİYE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETTİ

Aziziye Belediyesi yeni aldığı araç ve iş makineleriyle araç filosunu daha da güçlendirdi. Aziziye Belediyesi ilçe merkezinde olduğu gibi sorumluluğunda bulunan mahalle statüsündeki köylere de kaliteli ve hızlı hizmet götürebilmek için araç filosunu büyüttü. Ilıca Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri Müdürlüğü şantiyesinde gerçekleştirilen tanıtım töreninde kurban kesimi ve birlikte yapılan duaların ardından 20 yeni araç hizmete girdi.

11.04.2018

BAŞKAN ORHAN AZİZİYE'DE YENİ AÇILAN İŞ YERLERİNİ ZİYARETİ ETTİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan her fırsatta ilçedeki esnafı ziyaret ederek istişarelerde bulunuyor. İlçede yeni açılan iş yerlerini ziyaret eden Başkan Orhan, hayırlı ve berereketli kazanç dileklerini esnafları bizzat ziyaret ederek bildiriyor. Geziler sırasında vatandaşlarla da sohbet edip görüş ve önerilerini alan Başkan Orhan, istişare kültürü içerisinde karar aldıklarını ve yapacakları hizmetleri bu doğrultuda gerçekleştirdiklerini söyledi.

10.04.2018

16 NİSAN HALK OYLAMASI SONRASI TOPLUM VE SİYASET PANELİ

Aziziye Belediyesi ile TÜGVA Erzurum Temsilciği, 16 Nisan Halk Oylaması Sonrası Toplum ve Siyaset konulu panel düzenledi. Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi Mavi Salon’da düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Siirt Milletvekili Prof. Dr.

09.04.2018

AK PARTİ AZİZİYE İLÇE KADIN KOLLARI 5. OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

AK Parti Aziziye İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Aziziye Belediyesi Nikah Salonu'nda gerçekleşti. Aziziyeli kadınların yoğun ilgi gösterdiği kongreye AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof.

09.04.2018

BAŞKAN ORHAN AK GENÇLİKLE BULUŞTU

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın düzenlediği gençlik kampına katıldı. AK Partili gençlerle bir araya gelen Başkan Orhan, Türkiye'nin seçilmiş en genç belediye başkanı olarak tecrübelerini aktardı. Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nde gerçekleşen kamp programında gençlere yönelik birbirinden farklı eğitim programları yer alıyor.

09.04.2018

AZİZİYE'NİN MUHTARLARI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Aziziye ilçesinin muhtarlarıyla buluştu. Müceldili Konağı'nda gerçekleşen programa Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Belediye meclis üyeleri ve Aziziye ilçesinin muhtarları katıldı. Mahalle muhtarlarının talep ve isteklerinin iletildiği program yaklaşık 3 saat sürdü.

05.04.2018

AZİZİYE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA 20 ARAÇ DAHA KAZANDIRDI

Aziziye Belediyesi ilçede daha iyi hizmet üretebilmek için araç filosunu genişletti. 20 aracın kazandırıldığı filoda; iş makinası, kamyon, midibüs gibi hizmet araçları bulunuyor. Aziziye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü şantiyesinde yapılan dualarla ve kesilen kurbanın ardından araçlar hizmete veremey başladı.

05.04.2018